Městys Krucemburk
-

Diskuse

Pravidla diskuse: ....

upozorňovat e-mailem na odpovědi

Komentáře (44)

 1. Pavel:
  5.08.2020 11:48:07

  Tak to vypadá že se odpovědi nedočkáme.jen kdyby to někdo pálil takhle doma,to by byly reakce.

 2. Pa:
  16.07.2020 11:49:47

  Pan starosta se nevyjádří?

 3. Pavel:
  14.07.2020 13:18:47

  Jak si může městys dovolit takhle palit na sběrném dvoře že tím trpí občané.meli by to zlikvidovat jiným způsobem.

 4. Otto Kohout:
  14.04.2020 07:29:12

  Dobrý den, krucemburská pouť byla s ohledem na vyhlášení nouzového stavu v souvislosti s šířením koronaviru zrušena.

 5. Michaela vaskova:
  13.04.2020 18:12:17

  Dobrý den mohu se prosím zeptat jak to vypadá s krucemburskou pouti děkuji

 6. Josef:
  30.03.2020 17:25:43

  Dobrý den,chci se zeptat proč je zavřený sběrný dvůr, když v okolních obcích zůstaly dvory otevřené.

 7. Aleš Pecina:
  6.10.2018 10:34:11

  Ahoj Tomáši:-)
  Mohl bych ti odepsat úplně stejně, tedy, že pisatelem nejsi ty, ale tvůj otec. No, já to ale neudělám, já ti to autorství věřím. Styl, jakým píše tvůj tatínek, je totiž nezaměnitelný. A stejně tak styl psaní mé matky je nezaměnitelný. Na gymnáziu byla premiantkou a její slohy byly dávány za vzor dalším studentům. Takže se patrně jedná o genetiku, mám to prostě v sobě Stejně tak i u vás se jedná o genetiku. Potatil ses. Vysvětlím: pokud něco uvedeš, musíš být schopen to doložit! – vysvětleno níže.
  Píšeš o nenávisti, vzhledem k autorství článku to stáhnu na sebe. O nenávist v mém případě nejde. Jedná se pouze o pohrdání, myslím ale, když jsi moji matku zmínil, že ona to má stejně. Opět vysvětlím, a nyní celé vaší Havlíčkovic rodině. Pochopení by nemělo být složité, a doufám, že se mezi vámi najde aspoň jeden člověk, který bude schopen si sednout k počítači a poctivě si pročíst všechny příspěvky, které od roku 2006 v rubrice( ŽUMPĚ) Starosta informuje napsal váš tatínek. V podstatě po celou dobu, tedy 8 let, neúnavně napadal moji matku a celou její práci pro obec. S tím napadáním začal ještě v době, kdy se náhodou dostal do PS ČR. Na jeho ulhanou, nenávistnou, drzou kampaň odpověděla matka v časopise Domov jenom jednou, a to na můj vkus ještě velice slušně. Připadá ti, že ona je tím, kdo tohle všechno odstartoval?????
  Tomu , že vás to jako rodinu štve a uráží, tomu naprosto rozumím. Já jsem tohle musel snášet 8 let! A musíte pochopit, že já si prostě nenechám matku urážet někým s minulostí tvýho tatínka a někým, koho považuju za amorálního. Viz. nákup zlata Bohemia et Moravia a soud s JZD! Jsou tyto uvedené skutečnosti LŽI a POMLUVY, jak píšeš??? Už se prober!!!
  Ty jsi, tuším z Děčína . S Děčínem tady taky máme v režii tvého taťky zážitek! Přivezli nám od vás z Děčína, firma Libverda – cesta tam a zpět 500 km! - 10 nebo 12 thůjí, smuteční vrbu, a odhadem dva pytle mulčovací kůry, na hrob Jana Zrzavýho. Celkem za 25 000,-Kč – více informací od tvýho tatínka v časopise Domov. Nikde v blízkém okolí prostě nebyl žádný zahradník, který by to dokázal:-)! Vážně se mi divíš, že reaguju na starostu (tvého otce) poté, co veškerá rozhodnutí předchozích zastupitelů znevažuje a shazuje ekonomickou výhodnost naprosto u všeho, a sám se přitom běžně chová naprosto nehospodárně, poškozuje obec, - proč asi, že by v tomto případě třeba někdo z vaší rodiny pracoval v Libverdě Děčín???
  Takto se dělá žurnalistika: něco napíšu a vzápětí uvedu zdroj. Pokud zdroj nemám , nepíšu, nebo poprosím tázanou osobu, v mém případě tvého otce, o vysvětlení - viz soud s JZD, obecní každoroční odměny apod . Může, a měl by se vyjádřit!!! Třeba mě uvedením faktů zesměšní:-)
  Takže asi tak. Měj se v Děčíně hezky a zase nám sem něco, co zde podle tvého otce nemáme, dovezte:-)
  Aleš Pecina v.r.

 8. Tomáš Havlíček:
  5.10.2018 13:47:10

  Ahoj Aleši,

  pozorně jsem přečetl Tvůj článek a jediné musím uznat, od dob školní docházky jsi uzrál jak víno, neboť napsat ve škole referát o tom ( několik vět), jak jsi prožil prázdniny, byl pro Tebe nadlidský úkon.

  Druhá možnost je, že autorem je úplně někdo jiný a CTRL+C a CTRL+V vše řeší. Otázkou je kdo. Musí to být osoba , která mého otce nenávidí a stále a stále na něj píše lži a pomluvy. A mne napadá jediná osoba Tobě blízká, protože pro někoho cizího bys toto neudělal. Já osobně bych se za maminčinu sukni neschovával

  Tomáš Havlíček

 9. Aleš Pecina:
  4.10.2018 20:41:39

  Dobrý den, pane Holomku.
  Přiznám se, že takto rychlá odpověď mne překvapila. Dále mne trochu překvapila ta nekonečná souvětí a potřebnost uvádět cizí slova. Vždyť čeština je tak krásná. Nechci vás mentorovat, ale uvědomte si, že někteří lidé nemusí mít o významu všech těch cizích slov tušení. Myslím, že spoustu lidí ta nekončící souvětí od přečtení může odradit. Dtto ty cizí výrazy. Přiznám se, že jsem to dočetl jenom proto, že to bylo určeno mně, ale už po prvních dvou větách jste mne dost nudil.
  Tak a nyní přistoupím k rozboru vašich „mouder“ na oplátku já.
  Budu vám to psát v krátkých větách, snad to zvládnete.
  Vaše smíšené pocity mě nezajímají. Ano, skutečně můj příspěvek je protihavlíčkovsky zaměřen. To jste mi psát nemusel. Vím to, protože jsem ho tak napsal. Ale díky za připomenutí. S emocemi můj příspěvek nemá nic společného. Možná jste si nevšiml, ale uvádím tam dost faktických poznámek. Příště si lépe prostudujte článek , než přistoupíte k hodnocení pisatele. Příspěvek nazýváte kontroverzním. Ptám se, co je na faktech kontroverzního? Fakta jsou prostě fakta. Tečka. Ano, blíží se volby a součástí voleb je i kampaň, případně diskuse nad jednotlivými kandidáty. Takže v této době se mohou občané setkat, a setkávají se, s různými hodnoceními kandidátů. To se mi zdá celkem logické. Sami politici aktivně představují své programy, své vize, a je asi normální, že následuje mezi občany debata. Stejně byste mohl říci, že politické debaty jednotlivých kandidátů před volbami jsou účelové. Ano , v podstatě jsou, ale tak už je ten systém nastaven. Já ho nevymyslel. To musíte za někým jiným. Tak snad i tento bod jsme si vyjasnili.
  Nikoho nepřesvědčuju, pouze popisuju skutky Jiřího Havlíčka, a uvádím, proč je pro mne naprosto nepřijatelnou osobou. Nikomu nevyhrožuju, nikomu jeho volbu nezakazuju , a nikde jsem nikomu nevnucoval volbu svou. Nikde, opakuji nikde (!)nezaznělo, že podporuju konkrétní osobu, nebo kandidátní listinu. Skutečně je třeba lépe číst můj příspěvek, případně si dělat poznámky. Pouze poskytuju lidem faktické znalosti toho jednoho konkrétního kandidáta. Vycházím z faktu, že mnoho lidí neví o všech jeho skutcích, a myslím, že je jejich právo případného kandidáta a jeho činy znát. Myslím, že jsem i celkem dost jasně vysvětlil, proč jsem si vybral právě Jiřího Havlíčka. Kdybyste při čtení dával pozor, zjistil byste to. Havlíček 8 let naprosto neoprávněně a bezdůvodně pomocí lží a manipulací napadal mou matku ze špatného hospodaření obce. Fakticky to nikdy nijak nedokázal. Dokonce prohrál i soud, který vyvolal, a tím opět poškodil obec! Naopak ale během doby, kdy vedl obec on , došlo prokazatelně k několika velmi výrazným majetkovým újmám na obecním majetku. Ještě jednou vám připomenu sumu. Jedná se o 800 000,-Kč. Ještě stále vám to není jasné? Nejen mně, ale spoustě občanů to není prostě jedno! Možná konečně pochopíte důvod pro moje silné vymezení se proti Havlíčkovi. Pokud ne, je to vaše věc.
  Tímto jsem vyčerpal svoji chuť dále se probírat reakcí na vaše „moudra“.
  V této chvíli jsem se chtěl rozloučit, poděkovat za reakci, i když kritickou. Jenže jsem si vzpomněl, že se známe!!! Byť jste u nás na Štířím Dole strávil před cca 6 lety pouze cca 3-4 hodiny, byl to zážitek na hodně dlouho. Vzpomínám si nyní už zcela jasně, že jsem po vašem odchodu prohlásil, že pokud přijdete ještě jednou, tak s vámi vyrazím dveře. Ta krátká schůzka měla ještě dohru, která, ať už režírovaná duem Holomek-Havlíček, nebo Havlíček-Holomek, každopádně byla neúspěšná. Pro Havlíčka opět, pro vás premiéra? To je patrně důvod vašeho výlevu na můj příspěvek. Uražená ješitnost přesvědčeného narcistního člověka. Třeba se vám konečně ulevilo.
  Naštěstí jste toho u nás během těch 3 - 4 hodin napovídal spoustu. Mimo jiné jste se pochlubil, že váš bratr je významný advokát ve Zlíně. I když se vás na to nikdo neptal, jsem rád, že jste mluvil tak moc. Nyní už opravdu v krátkosti. Své mentorování si nechte pro svého bratra JuDr. Milana Holomka, pokud je tento obžalovaný a odsouzený pán váš bratr.
  Zde je důvod: Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/soud-poslal-byvaleho-zlinskeho-advokata-milana-holomka-na-9-let-do-vezeni-20160115.html:
  Podle obžaloby se měl Milan Holomek trestné činnosti dopouštět v letech 2000 až 2011 a měl způsobit škodu v řádech stovek milionů korun. Mimo to se „hraje" také o dalších téměř 450 milionů korun od necelé stovky věřitelů, které podle dostupných informací bývalý advokát dluží a jsou předmětem insolvenčního řízení.
  „S lidmi, kteří se ale nepřipojili do řízení, to může být až půl miliardy," komentoval na začátku procesu Holomkův insolvenční správce Petr Fišer.
  Tímto svým jednáním naplnil obžalovaný po všech stránkách znaky zvlášť závažného zločinu podvodu," dodala soudkyně Iveta Šperlichová.
  „S ohledem na délku doby, po kterou páchal trestnou činnost, množství poškozených, velkou výši škody, mu soud vyměřil trest v trvání devíti let, téměř na samé horní hranici trestní sazby," uvedla soudkyně s tím, že soud považuje za nezbytné obžalovanému pro dosažení účelu trestu uložit i trest zákazu výkonu advokacie na maximální dlouhou zkušební dobu v době trvání deseti let. Konec citace.
  Z mé strany je to směrem k vám první a poslední příspěvek. S vámi čas rozhodně ztrácet nebudu. Přesto ale uznávám, že jste jediný, kdo se Havlíčka zastal i přesto, že nejste volič.
  Aleš Pecina

 10. Mgr.Miroslav Holomek:
  4.10.2018 08:43:47

  Pane Pecino, zdravím vás a sděluji vám, že jsem se smíšenými pocity četl váš "agitační protihavlíčkovský" příspěvek, z kterého se dalo lehce odvodit, o co vám osobně ve vašem příspěvku jde a komu chcete před občany - voliči přihrát body svými "moudry" ve svém silně emočně vypjatém a kontroverzním názoru, který mě přijde jako úmyslně načasovaný těsně před volby a který jsem si vyhodnotil jako neslušný. Věřte, že nemám sebemenší zájem vás veřejně mentorovat, ale myslím si, že z etického hlediska není, podle vašeho skrytého a nevysloveného mínění "v pravý čas" s vírou úspěšného dopadu vašeho názoru na voliče, vhodné uvádět věci, které jste o jednom z kandidátů ve vašem příspěvku popsal. Vaše osobní aspirace, která je z vašeho příspěvku lehce pochopitelná i pro málo vzdělaného občana, naznačuje, že váš zájem přesvědčit voliče o nedání hlasu panu Mgr. Jiřímu Havlíčkovi, je jediným možným racionálním postojem pro globální společenské "dobro" Krucemburku a okolí. Já nechci zvažovat, zda máte pravdu nebo ji nemáte, ale sdělím vám, že dle vašeho přesvědčení jste takticky a správně chvíli takto nastaveným ( lidem vnucujím ) názorem "potihavlíčkovské kampaně" přesvědčil i občany, kteří jsou již pevně rozhodnutí, komu dají svůj hlas, je svým způsobem infantilním gestem, které se nemusí setkat ( a možná nesetká ) s všeobecným veřejným uznáním právě z důvodu lidem vnucované vaší osobní arogance. Svým příspěvkem totiž dáváte tiše najevo, že slušní občané zřejmě nemají svůj vlastní rozum na svém místě a nejspíš podlehnou emocím, což je ale vaše zjevné a je bezpečně urážející podcenění jejich schopností a jejich poučenosti, jejich sociální erudice, co je pro ně samotné ( ne pro vás...) nejlepší a co nejlepší není... To byl také důvod, proč jste příspěvek napsal. Kdyby jste byl sám přesvědčený o tom, že lidé není nutno tlačit tam, kde je chcete mít vy, svůj příspěvek by jste zřejmě vůbec nenapsal... Z tohoto pohledu mně přijde vaše osobní sveřepá snaha dotalčit občany tam, kde je chcete mít, jako kontraproduktivní a svým způsobem i zoufalý pokus nasměrovat občany k volbě vašeho kandidáta, kterému jste nejspíš slíbil, že ho veřejně podpoříte za každoiu cenu, aby většina občanů dala svůj hlas výhradně a jen vašemu kandidátovi, kterým je pan Mgr. Otto Kohout. Již samotná snaha takový zájem u slušných občanů docílit způsobem, který jste "světu" názorně hanebným způsobem předvedl, je pro slušné občany podezřelá a neakceptovatelná a vy jste v něm dal dost hlasitým způsobem najevo, o co konkrétně vám "osobně" jde. Věřte, že proti vám nic nemám, nechávám volbu starosty svým způsobem bez povšimnutí ( můj svět nestojí na tom, kdo bude v dalším období starostou, ani s ním nepadá ), aby se sama bez dotčení a bez zásahu kohokoliv způsobem, po který se snažíte vy, sama svobodně vyvíjela. Jen jsem vám a všem občanům chtěl dát najevo svůj skomný a nedůležitý ( bez jakýchkoliv mých osobních ambicí něčeho dosáhnout ) osobní názor neutrálního člověka, který nežije trvale v Krucemburku nebo v blízkém okolí, na emočně úplně zbytečně silově vyhraněnou ( vyhrocenou ) snahu vašeho výběru, kterou svým způsobem ale lidem nápadně vnucujete a váš názor či spíše vaše "pomluva" pana Mgr.Havlíčka možná slušné občany ani nezajímá. Pravdou ale je ( a to musíte uznat i vy ), že volba starosty je vždy ( měla by být ) svébytnou osobní a především svobodnou demokratickou vymožeností každého voliče a vy na tom ani svým pomlouvačným příspěvkem nic nezměníte, i kdybyste sebevíce chtěl. Volby jsou totiž o tom, aby se každý občan, naštěstí jen sám za sebe ( ! ), svobodně rozhodl, koho chce mít za starostu a nejsou mu třeba vaše osobní názory odkrývající vaše volební aspirace, které jsou pouze a jen vaším duševním statkem, nikoliv statkem všech občanů. Proto přeji všem občanům - voličům v roli nezávislého příznivce především všech slušných občanů Krucemburku a okolí šťastnou volbu nového starosty, která může přispět k jejich prožívané radosti ze života v podmínkách erudované prezentace nově zvoleného starosty, který bude oddaně hájit zájmy občanů a nebude stižen svými osobními zájmy a ambicemi, které by chtěl upřednostnit nad zájmy veřejné a bude s entuziasmem sloužit Krucemburku, ale především bude úspěšně sloužit životním aspiracím všech ( ne jen úzkého okruhu jemu nakolněných sympatizantů ) občanů, kteří mají hezký vztah k kístu svého bydliště a k okolní krásné krajině. Mgr. Miroslav Holomek, Brno

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Fond Vysočiny

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.