Městys Krucemburk
-

Diskuse

Pravidla diskuse: ....

upozorňovat e-mailem na odpovědi

Komentáře (46)

 1. Míra Háj:
  18.08.2020 21:01:10

  Dobrý den.
  V soutěžním pořadu ČT účinkoval občan z Krucemburku a velmi zaníceně o něm hovořil. To mě přimělo k návštěvě vašich webových stránek a tam jsem pochopila jeho nadšení. Vše se mi velmi líbí, historie, okolí, prezentace obce.
  Vše se obrátili po nahlédnutí do rubriky Diskuse. Nestačím se divit. Jak je možné, že v tak krásném prostředí je tolik nenávisti a pochybného jednání!?
  Neznám nikoho z vás, ale přeji vám více rozumu a odpovědnosti.
  Srdečně zdravím!

 2. Míra Háj:
  18.08.2020 21:00:20

  Dobrý den.
  V soutěžním pořadu ČT účinkoval občan z Krucemburku a velmi zaníceně o něm hovořil. To mě přimělo k návštěvě vašich webových stránek a tam jsem pochopila jeho nadšení. Vše se mi velmi líbí, historie, okolí, prezentace obce.
  Vše se obrátili po nahlédnutí do rubriky Diskuse. Nestačím se divit. Jak je možné, že v tak krásném prostředí je tolik nenávisti a pochybného jednání!?
  Neznám nikoho z vás, ale přeji vám více rozumu a odpovědnosti.
  Srdečně zdravím!

 3. Pavel:
  5.08.2020 11:48:07

  Tak to vypadá že se odpovědi nedočkáme.jen kdyby to někdo pálil takhle doma,to by byly reakce.

 4. Pa:
  16.07.2020 11:49:47

  Pan starosta se nevyjádří?

 5. Pavel:
  14.07.2020 13:18:47

  Jak si může městys dovolit takhle palit na sběrném dvoře že tím trpí občané.meli by to zlikvidovat jiným způsobem.

 6. Otto Kohout:
  14.04.2020 07:29:12

  Dobrý den, krucemburská pouť byla s ohledem na vyhlášení nouzového stavu v souvislosti s šířením koronaviru zrušena.

 7. Michaela vaskova:
  13.04.2020 18:12:17

  Dobrý den mohu se prosím zeptat jak to vypadá s krucemburskou pouti děkuji

 8. Josef:
  30.03.2020 17:25:43

  Dobrý den,chci se zeptat proč je zavřený sběrný dvůr, když v okolních obcích zůstaly dvory otevřené.

 9. Aleš Pecina:
  6.10.2018 10:34:11

  Ahoj Tomáši:-)
  Mohl bych ti odepsat úplně stejně, tedy, že pisatelem nejsi ty, ale tvůj otec. No, já to ale neudělám, já ti to autorství věřím. Styl, jakým píše tvůj tatínek, je totiž nezaměnitelný. A stejně tak styl psaní mé matky je nezaměnitelný. Na gymnáziu byla premiantkou a její slohy byly dávány za vzor dalším studentům. Takže se patrně jedná o genetiku, mám to prostě v sobě Stejně tak i u vás se jedná o genetiku. Potatil ses. Vysvětlím: pokud něco uvedeš, musíš být schopen to doložit! – vysvětleno níže.
  Píšeš o nenávisti, vzhledem k autorství článku to stáhnu na sebe. O nenávist v mém případě nejde. Jedná se pouze o pohrdání, myslím ale, když jsi moji matku zmínil, že ona to má stejně. Opět vysvětlím, a nyní celé vaší Havlíčkovic rodině. Pochopení by nemělo být složité, a doufám, že se mezi vámi najde aspoň jeden člověk, který bude schopen si sednout k počítači a poctivě si pročíst všechny příspěvky, které od roku 2006 v rubrice( ŽUMPĚ) Starosta informuje napsal váš tatínek. V podstatě po celou dobu, tedy 8 let, neúnavně napadal moji matku a celou její práci pro obec. S tím napadáním začal ještě v době, kdy se náhodou dostal do PS ČR. Na jeho ulhanou, nenávistnou, drzou kampaň odpověděla matka v časopise Domov jenom jednou, a to na můj vkus ještě velice slušně. Připadá ti, že ona je tím, kdo tohle všechno odstartoval?????
  Tomu , že vás to jako rodinu štve a uráží, tomu naprosto rozumím. Já jsem tohle musel snášet 8 let! A musíte pochopit, že já si prostě nenechám matku urážet někým s minulostí tvýho tatínka a někým, koho považuju za amorálního. Viz. nákup zlata Bohemia et Moravia a soud s JZD! Jsou tyto uvedené skutečnosti LŽI a POMLUVY, jak píšeš??? Už se prober!!!
  Ty jsi, tuším z Děčína . S Děčínem tady taky máme v režii tvého taťky zážitek! Přivezli nám od vás z Děčína, firma Libverda – cesta tam a zpět 500 km! - 10 nebo 12 thůjí, smuteční vrbu, a odhadem dva pytle mulčovací kůry, na hrob Jana Zrzavýho. Celkem za 25 000,-Kč – více informací od tvýho tatínka v časopise Domov. Nikde v blízkém okolí prostě nebyl žádný zahradník, který by to dokázal:-)! Vážně se mi divíš, že reaguju na starostu (tvého otce) poté, co veškerá rozhodnutí předchozích zastupitelů znevažuje a shazuje ekonomickou výhodnost naprosto u všeho, a sám se přitom běžně chová naprosto nehospodárně, poškozuje obec, - proč asi, že by v tomto případě třeba někdo z vaší rodiny pracoval v Libverdě Děčín???
  Takto se dělá žurnalistika: něco napíšu a vzápětí uvedu zdroj. Pokud zdroj nemám , nepíšu, nebo poprosím tázanou osobu, v mém případě tvého otce, o vysvětlení - viz soud s JZD, obecní každoroční odměny apod . Může, a měl by se vyjádřit!!! Třeba mě uvedením faktů zesměšní:-)
  Takže asi tak. Měj se v Děčíně hezky a zase nám sem něco, co zde podle tvého otce nemáme, dovezte:-)
  Aleš Pecina v.r.

 10. Tomáš Havlíček:
  5.10.2018 13:47:10

  Ahoj Aleši,

  pozorně jsem přečetl Tvůj článek a jediné musím uznat, od dob školní docházky jsi uzrál jak víno, neboť napsat ve škole referát o tom ( několik vět), jak jsi prožil prázdniny, byl pro Tebe nadlidský úkon.

  Druhá možnost je, že autorem je úplně někdo jiný a CTRL+C a CTRL+V vše řeší. Otázkou je kdo. Musí to být osoba , která mého otce nenávidí a stále a stále na něj píše lži a pomluvy. A mne napadá jediná osoba Tobě blízká, protože pro někoho cizího bys toto neudělal. Já osobně bych se za maminčinu sukni neschovával

  Tomáš Havlíček

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Fond Vysočiny