Městys Krucemburk
-

Ubytování

Rekreační středisko Řeka

Kontakt
Moře u rybníka Řeka
Kateřina a Pavel Zavadilovi
582 66 Krucemburk
tel.: +420 775 233 201 (11:00-21:00 hod)

email: cata@volny.cz


www.morerybnikreka.cz

KRUCEMBURK UBYTOVÁNÍ

Krčma U rytíře StřelyDům U rytíře Střely byla otevřena v prosinci 2007 přebudováním objektu Machovy vily (bývalá budova lesního hospodářství). Nabízíme ubytování ve 4 pokojích s celkovou kapacitou 10 lůžek. Každý pokoj Vám nabídne maximální pohodlí. Samozřejmostí je sociální zařízení umístěné přímo na pokoji, možnost nepřetržitého Wi-fi připojení k internetu, satelitní TV, minibar a další služby.

Kontakt
Ladislav Seknička
NON-STOP - tel.: 777 300 150
http://www.krcmakrucemburk.cz

 

Turistická ubytovna "Ubytování U Pecinů"

Turistická ubytovna "Ubytování U Pecinů"Kontakt
mobil: 602 248 615 ( informace o cenách)

e-mail: jarka@stiridul.cz

Provozní doba: celoroční

Nachází se v centru Krucemburku pod náměstím u silnice na Hlubokou. Kapacita: 13 míst v pěti dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. Hygienické zázemí společné, vybavená kuchyňka, společenská místnost.

 

Penzion u Strašilů

Kontakt
mobil:   774 575 418

Penzion se nachází v rekreační obci Hluboká u Krucemburku. V okolí je nádherná příroda a je zde řada možností pro sportovní aktivity. Obcí prochází značená cyklotrasa 5127 a nedaleko Hluboké navazuje na další značené trasy 16, 4122. Dále je zde možnost pěší turistiky s výlety do nádherné přírody Ranského masivu a možnost koupání v nedalekém rybníku Řeka. Penzion má tři pokoje. Každý pokoj má vlastní příslušenství. V penzionu je dále společenská místnost a venku prostor pro grilování.

Středisko Štíří důl

telefon: 569 697 115
mobil: 602 248 615, 606 423 704
e-mail: stiri_dul@quick.cz
Více informací na http://www.stiridul.cz

Areál střediska se "ukrývá" ve Štírovém údolí vlevo u silnice vedoucí z Krucemburku na Hlubokou. Název dostal podle vzácného tvora zde žijícího, mloka skvrnitého,kterého místní lidé od pradávna nesprávně nazývají štír.V tomto nádherném koutě zdravé Českomoravské vysočiny můžete po celý rok trávit krásné chvíle v klidu neporušené přírody. Středisko je vhodné pro rodinné rekreace, školy v přírodě, výlety, letní dětské tábory, školení, semináře, svatby, rodinné oslavy, abiturientská setkání, aktivity příznivců windsurfingu, cyklistiky a potápění. Surfy, potápěčské vybavení a jízdní kola si u nás můžete zapůjčit.Nabízíme celoročně týdenní pobyty od soboty do soboty, případně kratší, nebo víkendové pobyty.

 

 

Ubytování U Jirky - Krucemburk - Staré Ransko

Chalupa „U Jirky“ je po zdařilé a citlivé rekonstrukci. Dům byl postaven v roce 1833.Veškeré klenby a oblouky byly zachovány. Některé stěny postavené z kamene mají tloušťku až 130 cm. Dům je zateplený. Bezstarostné topení na elektřinu, možno přitápět i krbovými kamny a dívat se do ohně. Dům je komfortně zařízen a odpovídá dnešním požadavkům na pohodlné ubytování. 

 

Ubytování na chalupě
Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 4 až 12 osob ve 4 ložnicích.

Telefon: 724 288 500

 

Fond Vysočiny